Презентація книги “Любов’ю слова”

12 вересня о 16 год. в «Світлиці» музею відбулася презентація третьої збірки поезії Галини Рибачук-Прач.

Відкрила свято в. о. директора музею Кравченко Л.В. і привітала авторку з виходом у світ нової збірки поезій, бо нова книга це як народження дитини – велика подія для матері і творця.

     Гість із Києва – журналіст, письменник і художник ( ілюстрував графічними роботами книгу «Любов’ю слова» ) Анатолій Горовий  розповів як виникла назва збірки, а взято назву з рядка вірша пані Галини «Я лишень провідник». Ця подія сталась на зустрічі у кав’ярні Ірини Федорчук – редактора книги, поета Віктора Крупки та автора. Анатолій Горовий представив поетесу як ретранслятор довкілля,  людей і подій, що проходять крізь неї і виливаються в чудові рядки.

     Привітала поетесу з виходом нової збірки видавець книги Ірина Бабій та побажала вдячних читачів і нових творчих злетів.

     Віншували авторку і колеги по перу з Хмільницького району. Валентина Павленко і Любов Сердунич  від літературно-мистецького об’єднання «Золота троянда» подарували Галині  Рибачук- Прач свої вірші, а Віра Шурман акапельно виконала пісні на слова поетеси: «Україно, моя ти доле» і «Вінниця вінчана сонцем».

     Від вінницьких поетів з словами вітання виступили: Андрій Стебелєв, Валентина Сторожук, Віктор Крупка.

     Гість з м. Мукачева Закарпатської обл. Олександр Дулішкович – письменник, публіцист і музикант, виконавець пісень на слова Галини Рибачук-Прач подарував всім присутнім пісні: «Я не шукаю зустрічі з тобою», «Заговоренная», «Метут метели», «Осінь в місті».

      Також присутні з великим задоволенням послухали вінницьких бардів:  Тетяну Скомаровську і Вікторію Остапчук.

     На презентації звучало багато чудової поезії, але найбільше, звичайно, пані Галини, яка багато віршів присвятила своїм друзям, батькам та донечці Наталці, яка є першим слухачем і критиком маминих творінь.

     Галина Рибачук-Прач подякувала всіх любителів поезії за чудове  спілкування, так необхідне  творчим людям, за пісні та теплі слова на її адресу.

В “Презентація книги “Любов’ю слова”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *