Літературно-мистецьке свято з нагоди відзначення 153-ї річниці від дня народження М.М.Коцюбинського «Михайло Коцюбинський в європейському культурному просторі»

Літературно-мистецьке свято

з нагоди відзначення 153-ї  річниці

від  Дня народження М.М.Коцюбинського

«Михайло Коцюбинський в європейському культурному просторі»

 

15 вересня 2017 року о 12:00 на території музею-садиби М. М. Коцюбинського відбулося літературно-мистецьке свято з нагоди відзначення 153-ї річниці від Дня народження М. М. Коцюбинського «Михайло Коцюбинський в європейському культурному просторі».

Свято розпочалося у приємній, теплій та дружній атмосфері біля скромного будинку великого Сонцелюба. Гучні народні пісні лунали з дитячих уст, зачитувались авторські вірші про письменника, один з яких був Лариси Сичко «До Дня народження М. М. Коцюбинського». В урочистостях брали участь представники органів влади області і міста, літературних, громадських об’єднань, учнівська, студентська молодь, творчі колективи і окремі виконавці.

На святі депутат обласної ради, голова комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовної та історичної спадщини Людмила Станіславенко та заступник начальника управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації Валентина Троян урочисто привітали та вручили Всеукраїнську премію імені М. Коцюбинського переможцям у I номінації Сергія Татчина за книгу вибраної лірики «Пташка» та у II номінації Наталю Доляк за роман «Загублений між війнами».

Вітальне слово надавалось голові Вінницької організації Національної спілки письменників України Михайлу Сидоржевському, спілчану Петру Гордійчуку та делегації «Русалка Дністрова». З привітанням виступила член Вінницької організації Національної спілки письменників України, лауреат Всеукраїнської літературної премії імені М. Коцюбинського Валентини Сторожук.

Завершила свято в. о. директора Кравченко Л. В. привітавши усіх, подякувала за жвавий інтерес до видатного письменника М. М. Коцюбинського.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *