Звітна виставка учнів відділення образотворчого мистецтва ВДШМ «Веселкова палітра»

Презентація звітної виставки учнів відділення образотворчого мистецтва ВДШМ «Веселкова палітра»

          24 травня о 16:00 год. відкрилася звітна виставка юних художників  приурочена до Дня захисту дітей.

Відкрила виставку завідувач відділення образотворчого мистецтва Нестерович О.Л. Вона відмітила, що стіни «Світлиці» музею завжди відкриті для виставок юних талантів і підтримки їх творчих доробків.

         Привітав учнів з відкриттям виставки директор школи Зінько Я.В. Він відмітив, що звітна виставка це велике свято, тому що це підсумок роботи дітей образотворчого відділення за рік. Із представлених живописних творів видно, що вчителі готують майбутніх майстрів, які мають великий творчий потенціал і серед них багато переможців різноманітних конкурсів юних талантів, а остання перемога на конкурсі Т.Г.Шевченка вже п’ята поспіль. Ярослав Віталійович  побажав вчителям наснаги, терпіння, а дітям творчих успіхів і нових перемог на конкурсах та вручив школярам подяки і грамоти.

         Голова Вінницької обласної організації СПХУ Каспрук В.К. побажав початківцям-професіоналам нових перемог на художній ниві, щоб їх роботи виконувались з душею, зворушували серця глядачів, та напророчив велике майбутнє українському мистецтву, адже виросло чудове покоління юних митців.

         З привітанням виступила завідувач сектором виставкової роботи Вінницького обласного краєзнавчого музею, мистецтвознавець – Тетяна Журунова і зауважила, що в учнів і вчителів ВДШМ велика творча енергетика і активність та потужний потенціал.

         Директор музею Кравченко Л.В. сказала: «Цікавих робіт у школярів дуже багато і вони вражають високим рівнем виконання, злетом фантазії, поєднанням кольорів і передачею вражень на папері. На виставці представлено 88 робіт, а 8 – це символ безконечника і це свідчить, що в цій залі  буде ще багато творчих злетів і досягнень».

         Вітали маленьку художницю і учні музичного відділення ВДШМ чудовою концертною програмою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *