ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ «НЕХАЙ ЦЕ БУДЕ ЗА ВЕЛІННЯМ СЕРЦЯ!» В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «МИСТЕЦЬКИЙ САД МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО»

ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

«НЕХАЙ ЦЕ БУДЕ ЗА ВЕЛІННЯМ СЕРЦЯ!» В РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ «МИСТЕЦЬКИЙ САД МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО»

9 червня 2018 року об 11.00 год. у «Світлиці» музею відбувся літературно-мистецький фестиваль, на який завітали гості – майстри поетичного слова з Вінниччини, Хмельниччини, Житомирщини: Віталій Михалевський, Микола Стасюк, Михайло Цимбалюк, Петро Кулик, Віктор Крупка, Маргарита Шевернога-Камєнєва, Тетяна Щавінська, Ніна Крижановська, Тетяна Шкурак, Марія Шулима та багато інших.   Представляли учасників ведучі дійства, поети – Ірина Федорчук та Віктор Крупка.

Відкрився фестиваль українською народною піснею «Ой, чий то кінь стоїть» у виконанні Назарія Давидовського і Йосипа Машталяра.

Літературно-мистецька імпреза проводилась у формі романтичних імпрез-конкурсів між командами чоловіків та жінок у віршовано-епістолярному стилі, кохання у символах та СМС повідомленнях, як спробі любовного одкровення.

В наступному конкурсі за допомогою жеребкування  в жартівливій формі були створені пари учасників (чоловік+жінка), які удвох читали вірші і демонстрували не тільки здібності вправних поетів, а й акторські, що дало можливість найкращому дуетові отримати почесне звання лауреатів. Лауреатами імпрези «Нехай це буде за велінням серця»  стали – Віталій Михалевський з Хмельниччини і вінничанка Тетяна Шкурак.

Лунали пісні у виконанні вінницьких співаків і бардів. Зінаїда Миромольська і Вероніка Остапчук заспівали українську народну пісню «Тече вода каламутна» та романтичні –  «Цілуються голуби» на слова поета Василя Кобця і «Наша зустріч на Купала». Назарій Давидовський і Йосип Машталяр подарували учасникам свята пісню «Ніч яка місячна».

Читали вірші Ніна Саблинська, Галина Рибачук-Прач, Олег Ратніков, Ірина Журавель Валентина Сторожук, Валентина Матієнко та студійці літературного об’єднання «Вітрила».

Привітала учасників фестивалю директор музею Лариса Кравченко, подякувала за активну творчу участь та вручила сертифікати й пам’ятні подарунки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *