Творчий вечір літературно-мистецького об’єднання «Джерело» Тростянецької громади присвячене Дню захисника Вітчизни

Творчий вечір літературно-мистецького об’єднання «Джерело» Тростянецької громади присвячене Дню захисника Вітчизни

Презентація відбулася 5 жовтня о 12:00 год. в «Світлиці» музею.

         Відкрили вечір голова об’єднання Тетяна Ясенчук та почесний голова Святослав Шур. Вони розповіли про творчі досягнення учасників літературно-мистецького об’єднання і поділились своїми здобутками на поетичній ниві. Тетяна Ясенчук прочитала  вірш про загиблих полонених в роки Другої світової війни, і презентувала п’ятий ілюстрований альманах Тростянецького РЛМО «Джерело» під назвою «Родом з Тростянеччини».

         Соліна Юлія – волонтерка, учасник АТО прочитала вірші «На 29 блокпосту» та «Пам’яті Олександра Черепахи», який загинув на війні. Розповіла про  загиблу землячку-волонтерку Ольгу Білик.

         Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

         Вихованці об’єднання, студентки ДонНУ Анастасія Кучер та Валерія Пагода  присвятили свої вірші захисникам Вітчизни та українському козацтву.

         Найстарша джерелянка Емілія Макарівна Мазурик  –  поетеса, краєзнавець розповіла про односельчан, молодих хлопців учасників АТО та поділилась тяжкими спогадами про Другу світову війну і прочитала вірш про батька, що загинув на чужині.

         На вечорі виступили й інші учасники літературно-мистецького об’єднання: Людмила Бурдейна, Іван Клименко, Наталія Гвозденко, Володимир Косенко, член НСПУ Лариса Колесник.

         Об’єднання  митців  Тростянеччини   щороку  зростає  за  рахунок  притоку  нових  талантів. Читали вірші учні шкіл Тростянеччини: Юлія Стасько, Ангеліна Шарапанівська, Олександр Ватага. Їх творчості дав високу оцінку голова Вінницької обласної організації НСПУ, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський і запропонував взяти участь в конкурсі «Струна на арфі України» та підготувати вірші до публікації  в наступному номері журналу.

         Вітали учасників літоб’єднання і вінницькі письменники – Віталій Борецький, Зоя Тищенко та Олександр Філін.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *