Відкриття виставки живопису та графіки студентів Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА “Архітектурний пейзаж”

Презентація виставки живопису та графіки студентів Вінницького коледжу будівництва і архітектури КНУБА «Архітектурний пейзаж»

         Виставку відкрив директор музею Лариса Кравченко в «Світлиці» музею 1 листопада о 14:00 год. Вона рада бачити залу сповнену яскравими життєрадісними картинами та усміхненими студентами, також зазначила, що саме у виставковій залі музею робили свої перші виставки відомі художники, побажала творчих успіхів і натхнення, а викладачам безмежного терпіння.

Директор коледжу Бондарчук Н.В. привітала студентів 2-го курсу з першою виставкою, побажала творчих досягнень і злетів та гарних наставників, адже багато робіт, де учні самі малювали, значна частина й тих хто працював з викладачами. Завідувач відділення «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр. Дизайн» Козинюк Н.В. приєдналась до привітань та відзначила, що виставка архітектурного пейзажу студентів коледжу стає традиційною і вже втретє представлена на суд глядачів.

На відкриття завітав член НСХУ Рожков О.А. побажав студентам багато трудитися, адже кожен архітектор і дизайнер повинен вміти малювати та передавати стиль. Рух в тому що ми повинні оглядатись на інші роботи і на свої та рости далі і, звичайно, вчитися і ще раз вчитися. Він відзначив, що дуже приємно працювати з студентами коледжу, бо це люди, які уже щось вміють.

Викладач малюнку відділення архітектури Коваленко О.В. зазначила, що з кожним роком у них з’являється здорова конкуренція і кожна наступна виставка ліпша за попередню. Їй приємно, що роботи студентів буде бачити все місто і побажала дітям наснаги, а викладачам терпіння.

Привітав студентів і викладач коледжу, член НСХУ Пелешко О.П. Він подякував усім за гарну роботу, адже за такий короткий термін, 2 тижні, вони встигли створити так багато неймовірних картин, що навіть частину з них не змогла вмістити виставкова зала, деякі навіть претендують уже на персональну виставку.

Методист коледжу Мала Ю.В. подякувала викладачам та дирекції за підтримку. Сказала, що кожна картина показує скільки добра і світла є у кожному з студентів, всі вони хочуть і вміють творити це добро. Зазначила що саме у них найкращі та найталановитіші студенти.

На такій позитивній ноті завершилась урочиста частина відкриття виставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *