Презентація творчої зустрічі з автором збірки віршів «Трансгрес(і)я» Владом Сордом, поетом і композитором, бардом Сергієм Брайляном, письменницями Галиною Рибачук-Прач та Ларисою Сичко приуроченої до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та Міжнародного дня рідної мови в рамках літературно-мистецького проекту «Герої нашого часу»

 21 лютого о 15:00 год. в «Світлиці» музею відбувся цікавий літературно-мистецький проект «герої нашого часу».

Про себе, про участь в Революції Гідності, війні на Сході та свою творчість, міцно пов’язану з цими подіями, розповів Влад Орд: «Я пам’ятаю  з 11 років  записую сни, записую «думкообрази». Інколи й досі трапляються моменти, коли перечитую якогось вірша і дивуюся: «невже це я таке написав?!». А потім — Революція, чотири роки війни. Непоганий багаж життєвого досвіду, вражень й усяких різних наслідків. Усе свідоме життя я прагнув вийти із зони комфорту — і лише на війні усвідомив, що насправді лише шукав власну зону комфорту. І знайшов.  Я люблю поезію й прозу».

Влад Сорд познайомив присутніх з поезією збірки «Трансгрес(і)я» та нової  «+++», яка вийде у видавництві «Дім Химер» в поточному році.

Про враження від Майдану, про волонтерську діяльність в зоні АТО розповів поет, композитор і бард Сергій Брайлян, який неодноразово виїздив з благодійними концертами на Схід. Під акомпанемент гітари він виконав  ряд своїх творів, а також пісні на вірші інших поетів.

На презентації виступила поетеса, прозаїк  Галина Рибачук-Прач, яка своїм творчим доробком увічнює пам’ять загиблих на Майдані, героїв АТО, волонтерів, які прикладали максимальних зусиль щоб нагодувати  і одягнути бійців, людей, що не байдужі до долі України.

Про свою громадянську позицію, про відношення до рідної української мови розповіла поет і прозаїк Лариса Сичко.

Студентка факультету філології і журналістики ВДПУ ім. М.М. Коцюбинського Інна Герасимчук прочитала вірш про рідну мову «Не говори».

 21 

Экономический просчет прачечной www.clovis.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *