Презентація книжки Світлани Кравінської «КОЛИСАНОЧКИ»

Презентація відбулася 28 березня о15:00 год. в «Світлиці» музею.

         Ведуча Вероніка Ганай зазначила, що написання колискових та вихід у світ книжки це унікальна подія для міста. Адже матері присипали  своїх діточок піснями, які несли генетичний код поколінь українців, а Світлана Ганай для своїх донечок створила власні колисаночки, які йшли від найбільш люблячого серця.

         Світлана Кривінська розповіла, що гарний шанс поговорити з своєю дитиною через колисаночку. Вона прийшла працювати на радіо, де була передача для дітей «Вечірній дзвіночок» і для передачі почала писати невеличкі казочки, а потім і колискові. З цього все і розпочалося. Виникла ідея створення книжечки. Малюнки до збірочки створювала родичка Ірина Река, син якої Август, давав їм оцінку. В планах авторки збірки  є і видання казочок.  Вона познайомила присутніх із своїми колисаночками.

         Вітали Світлану Кривінську голов28а Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Вадим Вітковський, директор Вінницького літературно-меморіального музею М.М. Коцюбинського Лариса Кравченко, поетки, члени НСПУ, журналістки «Українського радіо: Вінниця» Зоя Тищенко, Валентина Гальянова, Ольга Зайцева,  а Вероніка Ганай у складі тріо «Інтонації» виконали колисаночки із свіжоспеченої збірочки. З найкращими побажаннями  виступили письменники Ірина Федорчук, Лариса Сичко, Віктор Крупка.

         Звучали музичні дарунки від Юлії Власюк з «Етномайстерні Коло», тріо «Зірниця» під керівництвом композитора Ольги Янушкевич виконали «Колискову» на слова Світлани Травневої , пісню на польській мові на слова Марії Конопницької  «Наща чарная яскулечка» . Бард Тетяна Скомаровська заспівала романс на слова Н. Зубицької  «Зачекайте літа», Ніна Бегас із щирим серцем до авторки і всіх присутніх давню колисанку «Ой ну моє дитятко спати». Прозвучали  виступи учнів Вінницької дитячої школи мистецтв.

Что бы полноценно использовать потенциал программы скачать я вам рекомендую Лайтрум с ключом и торрентом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *