Творчий вечір поетеси Олени Добровольської «Мандрівка весною». Презентація книг «Русалка», «Історія хлопчика Добряна, або небезпека нецензурних слів».

Творчий вечір відбувся 6 квітня о 13:00 год. в «Світлиці» музею.

Олена Добровольська та її друзі – поети, музиканти дарували присутнім вірші, пісні, музику, позитивний весняний настрій та любов. Адже  пробудження весни та природи – це і пробудження людських почуттів та емоцій, кохання та натхнення. Саме ці моменти і відображені в віршованих творах,  що звучали у виконанні авторки. Вона розповіла, що недавно вийшли з друку книжка для дорослих і дітей «Історія хлопчика Добряна або небезпека нецензурних слів», а друга – відомого письменника «Русалка», яку пані Олена переклала на українську мову. В цій книжці є  і велике кохання, історичні події минулих років і містика, фантастика і неймовірна реальність. 

Розповідала авторка про хорового диригента, композитора, виконавця пісень – Михайла Лук’янова (05.03.1953 – 12.08.2016),  у співавторстві з яким вона написала понад сорок пісень. Деякі з них можна було почути у відеозаписі.

Учасники ансамблю «Мальви – Чорнобривці» виконали пісню «Моя Україна»,  а керівник гурту Леонід Луцишин розповів про міцну чоловічу дружбу з Михайлом Лук’яновим.

Волонтер, бард Сергій Брайлян  поклав на  музику  26 віршів  Олени Добровольської.  У відеозаписі звучали пісні: «Хмарини», «Від села до села». Прозвучали пісні у виконанні Вероніки Остапчук і Лідії Миропольської на слова Олени Добровольської  – «Тополі», «Занеси в спраглу душу весну».

Лауреат всеукраїнських пісенних конкурсів Катерина Радецька  – викладач вокалу з «Вінницького міського клубу»  представила  музичний твір «Любов і розлука».

Своє мистецтво показав і театр пісні «Пульс». Андрій Сенченко запропонував учасникам вечора дві пісні на слова Олени Добровольської: «Заговорили струни», «Майские ночи». Вірші читали поети Сергій Свердл і Наталя Сенченко, Петро Кулик, Сергій Жижкін та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *